« Fair Isle Friends | Main | 1,601 miles later... »

February 11, 2007

Comments

Shanti

Oh, I love that sweater!

Mary Ann

Cherry
Just checking to see what you have been up to these days. Always miss seeing you, but we are still knitting away out in Tooele. I visited a new yarn store last week that you were scheduled to see ( Under the Robins Nest) and have you been too the new Soul Spun location? Both interesting. Phoebe's store continues to do well and she is expecting, very exciting.

Gina

Love the sweater! Lovely! That yarn is definately one of my all time favs to knit with!

Phyl

I adore that sweater!

Cathy

I've made the Everyday Tweed too. I'm thinking maybe I should redo the neck and follow your ideas...I find it a little loose, though I assumed that was my fault rather than the pattern's.

Also, I find it rather baggy under the arms...is that my fault? I was new to the techniques of joining up and knitting sleeves so maybe I did something wrong.

Yours looks great.

Here is a link to mine, which is in Harrisville Silk-Wool:

http://i104.photobucket.com/albums/m166/yatchc/EverydayTweedGMSmithinHarrisvilleWo.jpg

jordan retro

Both interesting. Phoebe's store continues to do well and she is expecting, very exciting.

order propecia

Comments do help sites flourish, especially w, order propecia, [url="http://buypropeciaonline.newscred.com"]order propecia[/url], http://buypropeciaonline.newscred.com order propecia, =OO,

spearcere

[url=http://www.pathways-eg.com/exactly-how-to-be-able-to-prevent-hosting-accounts-through-getting-hacked/ ]Hosting[/url] - to użyczanie przez dostawcę usługi internetowej zasobów serwerowni. Jeszcze precyzyjniej ujmując polega to na "zajęciu" daniu do użytkowania określonej objętości dysku twardego, na której jest dozwolone utrwalać pliki tworzące istote witryn internetowych i albo udzielenie powierzchni dysku jako miejsca dla plików "leżących" w skrzynce mailowej. Inna forma hostingu to użyczenie dużych obszarów dysku, a nawet pełnego serwera albo kilku - jako materialnego nośnika na rzecz dużego serwisu internetowego, portalu, grupy dyskusyjnej i innych. W każdej z nich chodzi o udostępnienie fizycznego miejsca (dysku lub dysków twardych) dla zmieszczenia wielorakich postaci wiadomości dostępnych przez Internet.Wiele usług hosting jest płatnych. Właśnie dlatego nie chcemy Cię okłamywać. Nasze usługi hostingteż są niedarmowe, z jednym wyjątkiem, nasze usługi hosting są jednymi z najtańszych w globalnej siecie. Dajemy w ofercie hosting na najlepszym poziomie, po najniższejdopuszczalnej cenie. Przekonaj się sam i przetestuj naszą jakość! Inwitujemy na portal internetowy. Nie mamy na celu Ci wmawiać, że dostaniesz od nas bezpłatne usługi hosting. Jednak mamy możliwość zagwarantować Ci jedną sprawę. Nasze usługi hosting są prawdopodobnie najbardziej opłacalnymi domenami, jakie możesz odszukać w sieci globalnej. Jednakże pomimo małych ilości wydatków za usługi hosting, oferujemynajwyższą możliwą jakość naszych domen. Nie jesteś w stanie w to dowierzyć, czy negujesz jeszcze słuszność tego, co tu jest wypisane? Jeżeli tak to koniecznie zajrzyjwstąp na naszą witrynę i przekonaj się o trafności tego tekstu Nasze usługi hosting oferują najwyższą jakość w niedużej cenie. Nie będziesz miał musu wypłcać dużych kwot za usługi hosting. Jeżeli wejdziesz pierwszy raz na naszą stronę, wytłumaczymy Ci wszystko. W naszym asortymencie wyszukasz ogrom opłacalnych rabatów dla nowoprzybyłych kontrahentów. Jeśli tymczasem jesteś naszym stałym gościem, oczekuj, że będziesz miał możliwość skorzystać z wyjątkowych okazji. Przekonaj się sam i zajrzyj już teraz. Zauważysz ile jesteś w stanie zachować pieniędzy w portfeluz nami.

SypeNeamp

[url=http://www.mx-genesis.com/exactly-how-to-be-able-to-prevent-hosting-accounts-through-getting-hacked/ ]Hosting[/url] - to udostępnianie przez dostawcę usługi internetowej zapasów serwerowni. Jeszcze ściślej mówiąc polega to na "zarezerwowaniu" oddaniu do wykorzystania danej pojemności dysku twardego, na której jest dozwolone gromadzić pliki tworzące treść witryn internetowych i bądź udostępnienie przestrzeni dysku jak położenia dla plików "leżących" w skrzynce mailowej. Inna forma hostingu to udostępnienie znacznych obszarów dysku, a nawet pełnego serwera względnie kilku - jako materialnego nośnika na rzecz dużego serwisu internetowego, portalu, grupy dyskusyjnej i innych. W każdej z nich chodzi o użyczenie fizycznego położenia (dysku lub dysków twardych) dla umieszczenia różnorodnych form wiadomości dostępnych przez Net.Ogrom usług hosting jest płatnych. Dlatego nie chcemy Cię okłamywać. Nasze usługi hostingrównież są niedarmowe, z jednym wyjątkiem, nasze usługi hosting są jednymi z najbardziej opłacalnych w Internecie. Dajemy w ofercie hosting na najwyższym poziomie, po najniższej możliwej cenie. Przekonaj się sam i wypróbuj naszą jakość! Zapraszamy na stronę. Nie chcemy Ci wpajać, iż dostaniesz od nas nieodpłatne usługi hosting. Jednakże mamy sposobność zapewnić Ci jedno. Nasze usługi hosting są najprawdopodobniej najbardziej opłacalnymi domenami, jakie możesz znaleźć w sieci. Jednakże pomimo niskich ilości wydatków za usługi hosting, proponujemynajwyższą możliwą jakość naszych domen. Nie jesteś w stanie w to dowierzyć, czy negujesz jeszcze słuszność tego, co tu jest wypisane? Jak tak to bezzwłocznie zajrzyjwstąp na naszą witrynę i nabierz przekonania o słuszności tego wpisu Nasze usługi hosting oferują najbardziej solidną jakość w niedużej cenie. Nie będziesz zmuszony płacić dużych kwot za usługi hosting. Proponujemy dużą ilość rabatów i promocji celowo dla stałych, ale i też dla świeżych kontrahentów. Zobacz sam i zajrzyj koniecznie. Spostrzeżesz ile jesteś w stanie zaoszczędzićz nami.
[url=http://www.nwaustinchamber.org/exactly-how-to-be-able-to-prevent-hosting-consideration-through-getting-hacked/ ]Hosting[/url]

Duekencanda

[url=http://angry-birds-one.com]Angry Birds[/url]

The comments to this entry are closed.